KARRIER

Az Ön értékbecslő-je, lakóingatlanok: lakás, családi ház, telek, és zárkerti ingatlanok,
műszaki eszközök, cég kkv vagyonértékelője, igazságügyi szakértő. tel.: +36309141585

Karrier munkaajánlat

Rétköz Vagyonértékelő Kft. vagyonértékelői állás ajánlata:

Karrier munkaajánlat: jelenleg nincs felvétel

Feladatok, amit rád bízunk:

Kérlek csak akkor jelentkezz, ha ismered a Budapest Bank értékbecslési sablonját, eljárását, mert nincs időnk Téged betanítani, de természetesen munkádban segítünk;
Lakossági értékbecslési feladatok önnálló ellátása;
Céges vagyonértékelési feladatok ellátása;
Ingatlanok (épületek, ipari építmények, kereskedelmi épületek, irodaházak, logisztikai központok, raktárak, fejlesztési területek) ingatlan portfóliók értékelése és értékének felülvizsgálata.

Várjuk a jelentkezésed ha:

Végzettséged: főiskolai vagy egyetemi diploma építészmérnöki, építőmérnöki, vagy gazdasági területen;
OKJ 54 bizonyítvány megléte;
Ismered a nemzetközileg és a magyar törvények szerint elfogadott vagyonértékelési módszereket és a gyakorlati alkalmazásukat:

25/1997. (VIII. 1.) PM rendelet és 11/2018. (II. 27.) MNB ajánlás;

European Valuation Standards (EVS);

Minimum 3 éves szakmai értékbecslési tapasztalatod van;
Erős PC ismeretek, Word, emelszintű Excel, PowerPoint;
Ügyfélközpontú szemléleted van, és jó kommunikációs készséggel rendelkezel;
Előny, eszközértékelési feladatok ismerete, (műszaki értékbecslés ismerete);
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
Jó reklamációkezelés és problémamegoldási készség;
Felelősségteljes hozzáállás, terhelhetőség, precizitás;
Önállóság, megbízhatóság, rendszerszemlélet;
Előny, angol nyelvismeret;
Saját gépjármű. (helyszíni szemléhez)

Munkavégzés:

Önálló, kötetlen munkavégzés, nem kell az irodában reggeltől estig bent űlni;
Helyszíni szemle lebonyolítása;
Alvállalkozói szerződéssel.
Leinformálható és számlaképes cég;

Tevékenységi terület:

• Budapest, és Pest megye területe;
• esetenként országosan (kiszállási díj).

Bérezés:

• kidolgozott, magas %-ú díjmegosztás.

Karrier:

Ha a dinamikusan fejlődő RÉTKÖZ Vagyonértékelő Kft. csapatába szeretnél bekerülni, és a fenti elvárásoknak megfelelsz, küldjed el fényképes, részletes szakmai önéletrajzod az iroda e-mail címére, vagy hívjál a +36 30 914 1585-ös telefonszámon.

Olvassad el és tájékozodj oldalamon. Tekintsed meg a munka folyamatokat, mert így ha valamit nem értesz, akkor megkérdezheted. Munkádban hosszútávon gondolkodjál.

Szakmai segírséget és iránymutatást megkapod. Cégemben elsőosztályú értékelők dolgoznak, van köztük egyetemi óra adó tanár, van BME Továbbképző Intézeti oktató, van igazságügyi szakértő inkatlan területre,  és műszaki igazságügyi szakértő is. Tehát van kiktől kérdezni.
Ha csak megtanúlni szeretnéd a vagyonértékelő szakmát, és már tovább is akarsz menni, akkor ne jelentkezzél, mert ez nem egy ugró deszka.

Címkék: Rétköz Vagyonértékelő Kft vagyonértékelő állás ajánlata, vagyonértékelő állás ajánlat,

Tetszett? Hasznos volt? Kérlek, ne feledd el megosztani másokkal, és használd az alábbi közösségi megosztás gombokat!